CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

STAVBA

Co všechno je součástí projektu

Co všechno je součástí projektu

Než se při stavbě domu dostanete k tomu, abyste mohli zažádat o stavební povolení, potřebujete mít nejprve hotový projekt. Projekt není jen samotná projektová dokumentace, dále budete potřebovat vyjádření o existenci sítí, smlouvu s poskytovatelem elektrické energie, popř. také plynu, pokud jej budete využívat, dále si musíte zařídit vyjádření o napojení k vodovodnímu řadu a kanalizaci a zajít také na PČR, kde vám dají povolení napojení vjezdu na komunikaci.

Celý článek

Kvalitní sanační a stavební práce

Kvalitní sanační a stavební práce

Firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. je zavedená firma působící v oboru stavebních a sanačních prací již řadu let. Během nich získala velké množství zkušeností, realizovala mnoho zakázek a stala se profesionální firmou ve svém oboru. Trumf, renovace a sanace, s.r.o. zaměstnává zkušené odborníky a šikovné řemeslníky, díky kterým je zabezpečen kvalitní výsledek všech prováděných prací.

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!
Tip na originální foto tapety na zeď.

Hydroizolace

Hydroizolace

Izolovat stavbu proti vodě je velmi důležité, proti vlhkosti je třeba bojovat, aby se nedostala do základů, podmáčený dům se může potom posouvat po mokrém podloží nebo se mohou začít rozpadat základy.

Hydroizolace se používají také potom pro izolaci podlahy ve vlhkých místnostech, zejména pro koupelny. Pokud stavíte nový dům a budete dělat podlahu v koupelně, použijte kvalitní izolaci také na potrubí, které budete do koupelny přivádět. Izolované potrubí má mnohem nižší ztráty a nehřeje zbytečně do zdi.

Celý článek

Ideální dodavatel stavebních prací

Ideální dodavatel stavebních prací

Říká se, že ekonomická krize je již zažehnána, což se projevuje také na tom, že lidé se začínají zajímat o stavby všeho druhu. Už se nemusí tolik bát vybudovat si vlastní bydlení nebo rozšířit firmu či se pustit do rekonstrukce. Nejdůležitější je však zařídit si spolehlivou stavební firmu. Dostupných dodavatelů staveb je na trhu velké množství, umění ale je vybrat si toho pravého, se kterým bude vaše stavba vzkvétat.

Celý článek

Vybíráme stavební firmu

Vybíráme stavební firmu

Pokud nejste stavební inženýr a neživíte se projektováním, budete pravděpodobně na stavbu domu potřebovat řadu odborníků. Začněte určitě projektantem. Velmi důležitá je ale také spolehlivá stavební firma, která se postará o hrubou stavbu nebo alespoň o většinu, pokud už nebude provádět stavbu celou. Jak ale najít spolehlivého dodavatele? Máme pro vás několik praktických rad…

Celý článek

Zámková dlažba pro auto i zahradu

Zámková dlažba pro auto i zahradu

Jestliže přemýšlíte nad tím, že letos konečně upravíte vjezd ke svému domu nebo chodníky v zahradě, měli byste udělat to, co už udělala řada stavebníků před vámi. Poohlédnout se po zámkové dlažbě. Její popularita stále stoupá a my víme, proč.

Jedním z důvodů, proč je zámková dlažba mezi stavebníky stále více oblíbená, je její rozmanitost. Vyrábí se v několika velikostech, tvarech i barvách a bude skvěle vypadat jak na parkovací ploše, tak se ctí zastoupí i roli malých, úzkých a všemožně klikatých chodníčků vedoucích napříč zahradou.

Celý článek

Utěsňujeme

Utěsňujeme

Utěsňování trhlin v oknech a dveřích sice nejsou vyloženě stavební úpravy, nicméně jsou to činnosti velmi záslužné a důležité, protože díky nim snížíte významně náklady na vytápění. Nemusíte být hned domácí kutil, potřebujete jen pár nástrojů a trochu trpělivosti. Začněte tím, že prozkoumáte vaše okna a dveře, kde přesně "nechal tesař díru" a kde je třeba utěsnit nějaké ty škvíry.

Celý článek
předchozí 3 strana z 7 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně