CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

STAVBA

Jak zajistit doma zdravé ovzduší

Jak zajistit doma zdravé ovzduší

Snad každý z nás chce bydlet v příjemném prostředí, kde je optimální teplota a svěží vzduch. Proto je třeba věnovat dostatečnou pozornost zejména výměně vzduchu, systému chlazení či rekuperaci. Konkrétním řešením se zabývá vzduchotechnika. Firma SORKE spol. s r.o. Pardubice se specializuje na dodávky a montáž technických zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení.

Celý článek

Stavba není jednoduchá

Stavba není jednoduchá

Většinou člověk nedokáže správně posoudit složitost problému, dokud jej sám nemusí řešit. To určitě platí také o stavbě. Už jen vyřídit veškerou dokumentaci k projektu je záležitost, která vás zaměstná na dlouhou dobu. Myslíte si totiž, že se zeptáte na stavebním úřadě, co všechno od vás bude požadovat, a tím bude vše vyřešeno. Můžete si být však téměř jistí, že vám stejně neřekli všechno. S největší pravděpodobností potom zjistíte, že vám ještě schází to či ono vyjádření a že je musíte úřadu ještě dodat.

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

Jak vybrat správné nářadí

Jak vybrat správné nářadí

Elektrické ruční nářadí patří k základní výbavě každé domácnosti. Nemusíte být žádný domácí kutil, přesto však občas potřebujete leccos opravit, smontovat nebo naopak rozebrat. Chcete-li si zkrátit čas, nemusíte dělat nic ručně, stačí mít správné vybavení. Ruční elektrické nářadí vám ušetří spoustu času i námahy, pracuje totiž na elektrický proud nebo baterie, takže se už nemusíte obtěžovat se šroubováním, stačí si pořídit kvalitní aku šroubovák nebo vrtačku.

Celý článek

Zdíme, betonujeme, stavíme

Zdíme, betonujeme, stavíme

Stavby jsou v tomto ročním období v plném proudu. Snad v každé obci najdete pozemek, kde jsou složené palety cihel, pobíhají zde nejrůznější řemeslníci a staví nový dům nebo rekonstruují nějaký stávající. Počasí skvěle vychází a je tedy třeba ho využít. Velmi důležité je zajistit si včas dostatek materiálu a také pracovních sil. Záleží pouze na vás, zda budete dům stavět svépomocí nebo jej svěříte stavební firmě nebo budete kombinovat oba způsoby. Záleží pouze na vašem rozhodnutí.

Celý článek

Chytrý dům od Origis

Chytrý dům od Origis

Chtěli byste skutečně dům na míru? Takový, který bude maximálně vyhovovat vašemu životnímu stylu? Ne každá stavební firma vám jej skutečně poskytne. Určitě víte i z vašich zkušeností, jak většinou probíhá plánování stavby dřevostavby či zděného domu u běžných firem, stavba na míru u nich znamená pouze přesunutí myčky v kuchyni z jednoho rohu do druhého nebo maximálně úprava velikosti některé z místností.

Celý článek

Co všechno je součástí projektu

Co všechno je součástí projektu

Než se při stavbě domu dostanete k tomu, abyste mohli zažádat o stavební povolení, potřebujete mít nejprve hotový projekt. Projekt není jen samotná projektová dokumentace, dále budete potřebovat vyjádření o existenci sítí, smlouvu s poskytovatelem elektrické energie, popř. také plynu, pokud jej budete využívat, dále si musíte zařídit vyjádření o napojení k vodovodnímu řadu a kanalizaci a zajít také na PČR, kde vám dají povolení napojení vjezdu na komunikaci.

Celý článek

Kvalitní sanační a stavební práce

Kvalitní sanační a stavební práce

Firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. je zavedená firma působící v oboru stavebních a sanačních prací již řadu let. Během nich získala velké množství zkušeností, realizovala mnoho zakázek a stala se profesionální firmou ve svém oboru. Trumf, renovace a sanace, s.r.o. zaměstnává zkušené odborníky a šikovné řemeslníky, díky kterým je zabezpečen kvalitní výsledek všech prováděných prací.

Celý článek
předchozí 2 strana z 7 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně