CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

INTERIÉR

svítidla a osvětlení

Kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, moderní technologie, stylový design. To všechno by měla splňovat svítidla, která si budete chtít pověsit do interiéru. Ale svítidla přece nemusí jen viset, stojací lampy nebo lampičky na stůl stojí, nástěnná svítidla nebo stropní lustry jsou pevně připevněné a také nikde nevisí. Ale podstatné je, že svítidla a osvětlení je třeba vybírat podle praktických vlastností a zároveň i designového zpracování, abyste dosáhli požadovaného efektu.

Celý článek

kvalitní postel

Pro kompletní relaxaci a regeneraci potřebujete vydatný spánek. Zároveň je důležité, na čem spíte, protože nevhodně zvolená postel vám může zadělat na problémy se zády. Nepříjemnosti dělají zejména špatné rošty a matrace. Pokud vás hned po ránu bolí záda, vězte, že to chce vyměnit postel. Každá postel se skládá ze tří základních částí, kterými jsou rám, rošt a matrace. Rám si vybíráte především podle vašeho vkusu. Na funkčnost postele ve smyslu zdravotním nemá vliv, na vaši pohodu však ano, takže vybírejte, zda se vám víc líbí dřevěný, kovový nebo třeba čalouněný rám.  

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

 

nerezový komínVytápění je neodmyslitelně spjato s komínem, topení plynem nebo elektrickou energií je velmi pohodlné, pokud máte peníze nazbyt, určitě se vám bude líbit, navíc z hlediska spalin je toto řešení dosti nenáročné. Nicméně nechcete-li za topení platit zbytečně moc, zvolte si ekonomičtější způsob vytápění, kterým je topení tuhými palivy. Způsob topení je třeba si rozmyslet co nejdříve, protože k němu potřebujete vybudovat také správný komínový systém.

Celý článek

Nebojte se velkých změn v dispozici bytu

Nebojte se velkých změn v dispozici bytu

Projděte si možnosti světa rekonstrukcí bytů a uvědomte si, co vlastně potřebujete vyměnit. Máte v plánu přestavbu pouze kuchyně či koupelny anebo se chystáte na celkovou revitalizaci starého panelákového bytu? Nový vzhled bytu stojí nejen peníze, ale i nervy s výsledkem práce najaté firmy. Pro všechny, kteří se chtějí v brzké době pustit do výrazné změny svého domova, máme jen jednu radu, oslovit prověřenou firmu se zručnými řemeslníky.

Rekonstrukce bytu patří mezi náročnější kroky v životě

Celý článek

Topení do skladu či pro výrobní linku

Topení do skladu či pro výrobní linku

Nejen doma si potrpíte na teplo, výrobní prostory vyžadují také mít určitou teplotu. Na teplotě jsou závislé mnohé výrobní procesy, často je důležité dodržet udanou teplotu pro skladování a samozřejmě pro zaměstnance je nutné zajistit vhodné podmínky k práci. Pro zajištění vytápění v takových prostorech jsou vhodná průmyslová topení od renomovaného výrobce Remko. Nejčastěji jde o mobilní olejové nebo naftové topné automaty. Potom už stačí si vybrat ten nejvhodnější podle velikosti prostoru, který potřebujete zásobovat teplem.

Celý článek

Sprchujeme se stylově

Sprchujeme se stylově

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v každém domě. Denně ji využíváme hned několikrát a to nejen k očistě těla, ale také pro chvíle relaxace. Je proto velmi důležité také to, jak se vám vaše koupelna líbí a jak se v ní cítíte. Vedle obkladů, které vidíte na první pohled, jsou důležité také ostatní prvky, které do každé běžné koupelny patří. Řeč je samozřejmě o vaně, umyvadle či sprchovém koutu. Právě sprchový kout nadělá v koupelně nejvíc parády.

Celý článek

Vodovodní baterie – kohoutky nebo páky?

Vodovodní baterie – kohoutky nebo páky?

Vybavujete-li koupelnu, nezapomeňte, že nestačí mít jen vkusné obklady, pěknou vanu s vířivými tryskami a luxusní sprchový kout s bezpečnostním sklem. Kdybyste v koupelně neměli vodovodní baterii, stejně byste se neumyli.

Vodovodní baterie jsou velmi důležitou součástí koupelny praktickou i designovou.

Celý článek
předchozí 2 strana z 7 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně