CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

VŠE O STAVITELSTVÍ

kvalitní postel

Pro kompletní relaxaci a regeneraci potřebujete vydatný spánek. Zároveň je důležité, na čem spíte, protože nevhodně zvolená postel vám může zadělat na problémy se zády. Nepříjemnosti dělají zejména špatné rošty a matrace. Pokud vás hned po ránu bolí záda, vězte, že to chce vyměnit postel. Každá postel se skládá ze tří základních částí, kterými jsou rám, rošt a matrace. Rám si vybíráte především podle vašeho vkusu. Na funkčnost postele ve smyslu zdravotním nemá vliv, na vaši pohodu však ano, takže vybírejte, zda se vám víc líbí dřevěný, kovový nebo třeba čalouněný rám.  

Celý článek

markýza

Kdo chce žít zdravě, ví, že všeho moc škodí. Dokonce i opalování není příliš zdravé, mnohem prospěšnější našemu zdraví, je držet se ve stínu. Zejména na zahradě, kde chceme mít po práci pohodu a odpočinek, je dobré mít zařízení, které se postará o dostatek stínu. Jedním z nejpohodlnějších řešení jsou markýzy. Někdo by oponoval, že stačí slunečník. Opak je ale pravdou, slunečník je poměrně nestabilní, markýza je zakotvena do věnce domu nebo připevněna ke střeše, vydrží tedy o mnoho víc.  

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

 

tepelné čerpadloKdo by chtěl v dnešní době za něco platit víc než musí? Jako příklad za všechny poslouží vytápění. Vezměme si elektrické a plynové kotle. Jejich pořizovací cena není zrovna nízká, potom musíte pravidelně jednou za rok nechat provést revizi kotle, abyste nepřišli o záruku, a ta samozřejmě také něco stojí. Navíc platíte ještě za to, co protopíte. Nezdá se vám to jako hodně peněz, které vám protečou radiátorem? Můžete to zastavit, stačí si pořídit úspornější topidlo, tím může být tepelné čerpadlo. Je pravda, že pořizovací náklady nejsou zrovna nejnižší, nemusíte však absolvovat žádné revizní kontroly jen kvůli záruce a to nejlepší, za vytápění značně ušetříte, protože tepelné čerpadlo získává energii z okolního prostředí. 

Celý článek

 

nerezový komínVytápění je neodmyslitelně spjato s komínem, topení plynem nebo elektrickou energií je velmi pohodlné, pokud máte peníze nazbyt, určitě se vám bude líbit, navíc z hlediska spalin je toto řešení dosti nenáročné. Nicméně nechcete-li za topení platit zbytečně moc, zvolte si ekonomičtější způsob vytápění, kterým je topení tuhými palivy. Způsob topení je třeba si rozmyslet co nejdříve, protože k němu potřebujete vybudovat také správný komínový systém.

Celý článek

Plot, který vás nezklame

Plot, který vás nezklame

Stále nemáte jasno, jaký plot by měl chránit váš dům? Záleží pouze na tom, co od plotu přesně očekáváte. Měl by být odolný a dlouhou životností? Záleží vám spíš na designovém provedení nebo přijatelné ceně? Určitě vás nyní potěšíme, když vám povíme, že známe řešení oplocení, které splní všechny vaše požadavky najednou. Jsou to vysoce kvalitní betonové ploty. Tyto ploty jsou vyrobeny z českého betonu se stálým složením, který plotu propůjčuje skvělou odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům. Plot tak přečká bez újmy všechny rozmary počasí a bude spolehlivě ochraňovat váš majetek i vaše soukromí.

Celý článek

Nebojte se velkých změn v dispozici bytu

Nebojte se velkých změn v dispozici bytu

Projděte si možnosti světa rekonstrukcí bytů a uvědomte si, co vlastně potřebujete vyměnit. Máte v plánu přestavbu pouze kuchyně či koupelny anebo se chystáte na celkovou revitalizaci starého panelákového bytu? Nový vzhled bytu stojí nejen peníze, ale i nervy s výsledkem práce najaté firmy. Pro všechny, kteří se chtějí v brzké době pustit do výrazné změny svého domova, máme jen jednu radu, oslovit prověřenou firmu se zručnými řemeslníky.

Rekonstrukce bytu patří mezi náročnější kroky v životě

Celý článek

Topení do skladu či pro výrobní linku

Topení do skladu či pro výrobní linku

Nejen doma si potrpíte na teplo, výrobní prostory vyžadují také mít určitou teplotu. Na teplotě jsou závislé mnohé výrobní procesy, často je důležité dodržet udanou teplotu pro skladování a samozřejmě pro zaměstnance je nutné zajistit vhodné podmínky k práci. Pro zajištění vytápění v takových prostorech jsou vhodná průmyslová topení od renomovaného výrobce Remko. Nejčastěji jde o mobilní olejové nebo naftové topné automaty. Potom už stačí si vybrat ten nejvhodnější podle velikosti prostoru, který potřebujete zásobovat teplem.

Celý článek
předchozí 3 strana z 14 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně