CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

EXTERIÉR

Vyberte si komín z nerezu

Vyberte si komín z nerezu

Žádnému domu by neměl chybět kvalitní komín. Dříve se komíny vyzdívaly, problém byl však v tom, že často se komíny musely opravovat vzhledem k tomu, že se topilo převážně tuhými palivy, při jejichž spalování se produkuje velké množství poměrně agresivních chemických látek. Proto jsou neustále vyvíjeny komíny z nových odolnějších materiálů. Vezměme si například nerez. Nerezová ocel je velmi kvalitní materiál, který nabízí vysokou odolnost, pevnost, chemickou stálost, korozivzdornost a také žáruvzdornost, tedy vše, co od komínu potřebujete. Proto se nerez začala používat také při výrobě komínů.

Celý článek

Nové moderní byty v Praze

Nové moderní byty v Praze

Život ve velkém městě není jednoduchý a sehnat bydlení, které by bylo podle vašich představ, také není snadné. V centru je sice všechno na dosah, ale ten věčný ruch a hluk dopravy není pro každého. Většina lidí si naopak chce po práci oddechnout někde v klidu, mít víkendy jen pro sebe a rodinu, vyjet si do přírody a nemuset přes celou Prahu.


Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!
Tip na originální foto tapety na zeď.

Skladovací haly pro sezonní potřeby

Skladovací haly pro sezonní potřeby

Renovujete stávající sklad zboží a potřebujete jej někam na krátkou dobu přesunout? Stavíte novou halu pro výrobní linku a nemáte stroje momentálně kde uskladnit? Řešení nabízí skladovací haly. Jedná se o trvanlivé stavby, které vám mohou sloužit po krátký i delší časový horizont. Primárně jsou určeny pro ukládání zboží nebo materiálu, můžete je efektivně využít ale také jako náhradní skladovací prostory.


Celý článek

Krásné bydlení zevnitř i zvenku

Většina lidí si potrpí na vzhled vlastního domu a není jim jedno, jak vypadá zvenku. Proto se starají nejen o interiéry, ale velkou péčí zahrnují také exteriéry. Voda je jedním ze čtyř základních elementů, bez kterých se lidský život neobejde. Voda je třeba už na stavbě, potom pro bydlení a také na zahradu, proto je důležité promyslet si, zda opravdu chcete veškerou vodu získávat pouze z kohoutku a zbytečně ji platit. Přece nebudete zalévat květiny drahou pitnou vodou? Nechcete-li ani vy být závislí na vodě z vodovodu, nechte si zbudovat vlastní studnu.

Celý článek
předchozí 2 strana z 2
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně