CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

EXTERIÉR

lehátko

Také rádi a často odpočíváte na své zahradně? Pokud ano, nemusíte se nutně spokojit vždy jenom s tím, že využijete vaše židle nebo křesla, popřípadě s tím, že si lehnete na deku na zem. Možností, která se nabízí, je lehátko zahradní. Jedná se o mnohem pohodlnější variantu, než dvě zmíněné. A proto se společně podíváme na to, jak vybrat ty pravé. Jelikož v mnoha obchodech zahradní lehátka výprodej právě probíhá, je ideální doba začít se o tento sortiment aktivněji zajímat.

Celý článek

markýza

Kdo chce žít zdravě, ví, že všeho moc škodí. Dokonce i opalování není příliš zdravé, mnohem prospěšnější našemu zdraví, je držet se ve stínu. Zejména na zahradě, kde chceme mít po práci pohodu a odpočinek, je dobré mít zařízení, které se postará o dostatek stínu. Jedním z nejpohodlnějších řešení jsou markýzy. Někdo by oponoval, že stačí slunečník. Opak je ale pravdou, slunečník je poměrně nestabilní, markýza je zakotvena do věnce domu nebo připevněna ke střeše, vydrží tedy o mnoho víc.  

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

Plot, který vás nezklame

Plot, který vás nezklame

Stále nemáte jasno, jaký plot by měl chránit váš dům? Záleží pouze na tom, co od plotu přesně očekáváte. Měl by být odolný a dlouhou životností? Záleží vám spíš na designovém provedení nebo přijatelné ceně? Určitě vás nyní potěšíme, když vám povíme, že známe řešení oplocení, které splní všechny vaše požadavky najednou. Jsou to vysoce kvalitní betonové ploty. Tyto ploty jsou vyrobeny z českého betonu se stálým složením, který plotu propůjčuje skvělou odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům. Plot tak přečká bez újmy všechny rozmary počasí a bude spolehlivě ochraňovat váš majetek i vaše soukromí.

Celý článek

Podzim - Jakou práci udělat na zahradě?

Podzim - Jakou práci udělat na zahradě?

Celý rok se člověk snaží udělat si ze své zahrady místo vhodné pro relaxaci, odpočinek a načerpání nové energie. Aby byla zahrada krásná zvláště v letním období, je důležité pečovat o ní už na podzim.

Péče o zahradu na podzim je důležitá zejména pro její správně zazimování a tedy přečkání zimního období. Pokud svou zahradu správně zazimujete, můžete se těšit na jaro, kdy zahrada brzy rozkvete.

Celý článek

Chcete i vy betonový plot?

Chcete i vy betonový plot?

Možná i vás překvapí, že byste někdy chtěli kolem domu mít betonový plot. Proč ne? Jeho vlastnosti jsou velmi přesvědčivé a vzhled je až překvapivě propracovaný. Betonové ploty vám tak nabídnou možnost luxusního designového a přitom praktického oplocení. Betonový plot je snadnou volbou, když se na něj podíváte, je vám na první pohled jasné, že se jedná o masivní plot silné konstrukce, který vydrží.

Celý článek

Dopřejte si vířivku

Dopřejte si vířivku

Měkká pohodlná vířivka je snem asi každého majitele rodinného domu, kterému se na zahradu nevejde bazén. Jak ale vybrat správnou vířivku? Jedním z kritérií je právě pohodlí, starší modely hranatých vířivek nepatří právě k nejkomfortnějším. V dnešní době se však můžete rozhodnout pro měkké a pohodlné vířivky Softub SPA, které jsou vyrobeny z velmi trvanlivé, pevné a přesto měkké pěny, která zaručuje pohodlí každému bez ohledu na jeho tělesné proporce.

Celý článek

Vyberte si komín z nerezu

Vyberte si komín z nerezu

Žádnému domu by neměl chybět kvalitní komín. Dříve se komíny vyzdívaly, problém byl však v tom, že často se komíny musely opravovat vzhledem k tomu, že se topilo převážně tuhými palivy, při jejichž spalování se produkuje velké množství poměrně agresivních chemických látek. Proto jsou neustále vyvíjeny komíny z nových odolnějších materiálů. Vezměme si například nerez. Nerezová ocel je velmi kvalitní materiál, který nabízí vysokou odolnost, pevnost, chemickou stálost, korozivzdornost a také žáruvzdornost, tedy vše, co od komínu potřebujete. Proto se nerez začala používat také při výrobě komínů.

Celý článek
1 strana z 2 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně