CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

Chytrý dům od Origis

Chytrý dům od Origis

Chtěli byste skutečně dům na míru? Takový, který bude maximálně vyhovovat vašemu životnímu stylu? Ne každá stavební firma vám jej skutečně poskytne. Určitě víte i z vašich zkušeností, jak většinou probíhá plánování stavby dřevostavby či zděného domu u běžných firem, stavba na míru u nich znamená pouze přesunutí myčky v kuchyni z jednoho rohu do druhého nebo maximálně úprava velikosti některé z místností.

Na koho se však obrátit, abyste měli skutečně dům na míru? Stavební firma Origis vám nabídne opravdové řešení na míru. Nejprve jim sdělíte, jaký je váš životní styl, jaké jsou vaše konkrétní potřeby a teprve potom se pustí do návrhu domu. Díky tomu vám přednesou pasivní dům, rostoucí dům nebo dům ve svahu, který bude přesně vyhovovat vašim požadavkům a který si hned na první pohled zamilujete. Můžete si vybrat, zda je pro vás lepší volbou dřevostavba nebo zda se spolehnete raději na zděný dům.

Co jsou to pasivní domy, o tom už v dnešní době má většina lidí představu. Pasivní dům může být dřevostavba nebo zděný dům, který se vyznačuje nízkou spotřebou energie na vytápění. Základním požadavkem je udržet teplo uvnitř domu a efektivně jej spotřebovat, velmi důležité jsou proto tepelné izolace domu. Tyto úpravy však často znamenají navýšení nákladů stavby, pokud máte omezený rozpočet, má pro vás firma Origis řešení v podobě rostoucího domu. Jedná se o poněkud netradiční pojetí stavby, rostoucí domy řeší vaše požadavky na bydlení s přibývajícími potřebami tak, jak se mění v průběhu života vaše požadavky na bydlení a využití prostoru, aniž by vás dostavba domu v průběhu bydlení příliš omezila.

Pokud nemáte rovinatý pozemek, ale potřebujete vyřešit terénní zlomy, neobávejte se toho, dům ve svahu od Origis nabízí mnoho prostoru pro návrh zcela osobitého originálního domu, který svah či terénní nerovnosti využije ve svůj prospěch. Origis, to jsou inteligentní domy přesně na míru, které splňují i možnost podat žádost o účast v projektu Nová zelená úsporám. Spolehněte se na profesionálního partnera, který vám umožní bydlet konečně podle svého.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně