CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

KUCHYŇSKÉ DŘEZY TRENDO – VELKOOBCHOD I MALOOBCHOD

kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy, baterie, odsavače par, drtiče odpadu a řadu doplňků pro koncové zákazníky i maloobchodníky nabízí internetový obchod www.trendo.cz. Tento specializovaný web nabízí nejen e-shop s širokou škálou výrobků předních světových výrobců, ale také poradenství. V poradně zjistíte, jak si vybrat kuchyňský dřez nebo baterii a dozvíte se i detailnější informace o materiálech, z nichž jsou kuchyňské dřezy vyráběny.

 

Dřezy do kuchyně snadno a rychle

Dřezy do kuchyně nejsou rychloobrátkovým zbožím, proto jistě uvítáme, že si v klidu doma můžeme sami vybrat nejhezčí dřez s těmi pro nás nejlepšími parametry. Ale když už se rozhodneme, nechce se nám obvykle na vybrané zboží dlouho čekat. Výhodou firmy Trendo je, že naprostou většinu nabízených výrobků má skladem a zákazník je může mít doma do dvou dnů. Vybrat si můžete ze čtyř různých přepravců, nebo si zboží vyzvednout osobně ve firemní kamenné prodejně v Pardubicích, případně u některého z PPL partnerů. Zboží lze platit buď dobírkou, bankovním převodem, případně v prodejně při osobním vyzvednutí také v hotovosti.

 

Nerezové dřezy neztrácejí popularitu

I když se objevují stále nové materiály, nerezové dřezy jsou pořád velmi populární. Na www.trendo.cz si můžete vybrat nejen z mnoha značek, typů a konkrétních provedení, ale najdete zde také akční sety nerezových dřezů a baterií. Pro ty, kteří se rozhodují hlavně podle ceny, jsou připraveny super akce a také výprodeje. K dispozici je i řada nerezových doplňků a dokonalou kuchyňskou sestavu může doplnit třeba také drtič odpadu.

 

Granitové dřezy – nejen design

Originální vzhled dají každé kuchyňské lince granitové dřezy. Kompozitní materiály s až 80% obsahem žuly výborně vypadají, ale jsou také velmi kvalitní. Odolají chemii, horku i poškrábání. Na www.trendo.cz najdete velmi podrobné informace o jednotlivých nabízených materiálech a jejich vlastnostech. Dávno už se nejedná jen o černé, ale můžete si koupit i bílé, béžové či pískové dřezy.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně